Informacja
Powiązane produkty
 • Drewniana skrzynia na koperty

Malowana skrzynia na koperty

Stan: Nowe

Dostępność:

Opis produktu

Szczegóły

Opinie

Duża malowana z zewnątrz skrzynia na koperty ze spersonalizowanym grawerem to połączenie elegancji z naturalnym pięknem. Jej gabaryty pozwalają pomieścić bardzo dużą ilość kopert a dzięki materiałowi, z którego jest wykonana stanie się pamiątka na lata. Można w niej ukryć wszystkie drobiazgi związane ze ślubem takie jak zdjecia, prezenciki i pamiątki.

Skrzynia jest malowana tylko z zewnątrz. Środek pozostawiony w naturalny kolorze drewna. W przypadku gdy grawer jest również w środkowej części skrzyni jest on podobnie jak całe wnętrze naturalny i nie barwiony na żaden kolor. Nie malujemy skrzyni od środka.

Standardowo skrzynia jest grawerowana z zewnątrz na wieku, ale możliwe jest wykonanie tego graweru z przodu skrzyni. Prosimy o tym nas poinformować w komentarzu do zamówienia.

W opcjach dodatkowych (do wyboru pod opisem produktu) oferujemy:

- grawerowanie skrzyni wewnątrz (na wewnętrznej stronie wieka). Może to być data ślubu, imiona, sentencja itp.

- wycięcie otworu o szerokości 1,5 - 2 cm do wrzucania kopert. Otwór może znajdować się również z przodu skrzyni (prosimy wtedy pozostawić taką informację podczas składania zamówienia).

Wszelkie informacje dotyczące m.in napisu/fontu/koloru moża podać podczas składania zamówienia w polu komentarza do zamówienia w 3-5 punkcie realizacji koszyka (jeśli tekst się nie zmieści można napisać do nas maila lub poczekać aż sami się odezwiemy). Przed przystąpieniem do realizacji zamówienia wysyłamy projekt do akceptacji - dopiero po akceptacji przystępujemy do produkcji :)

---

Fot. Marifoto << click

Wysokość20 cm
Szerokość30 cm
Głębokość30 cm
MateriałSklejka
Napisz swoją opinię !
Ocena 
Sylwia K 2016-07-27

Przepiękna skrzynia!

Skrzynia wyszła pięknie! Solidne wykonanie, a do tego bezproblemowy kontakt! Szczerze polecam!

  Ocena 
  Weronika w 2016-05-18

  Cudoo

  Starannie wykonana, dluuuugi czas oczekiwania, ale warto

   Ocena 
   Joanna 2015-12-28

   Super

   Jakość wykonania 5+ efekt 100, polecam

    Napisz swoją opinię

    • Tak
    • Nie
    • Tak
    • Nie

    180,00 zł

    » Dodaj do listy życzeń