FAQ

1. Przy zakupie pisze iż dostawa wynosi 2-90 dni, dlaczego ?

- Wszystkie produkty wykonujemy własnoręcznie, czasami może się zdarzyć iż danej rzeczy nie mamy w tej chwili na stanie i musimy wykonać od zera. Maksymalny czas jaki dajemy na realizacje wynosi 90 dni, chcemy mieć pewność iż klient jest świadomy iż wysyłka może się wydłużyć. Jeżeli towar potrzebny jest na już prosimy o kontakt mailowy, wtedy takie zamówienie traktujemy priorytetowo.

2. Jak długo produkty "wytrzymują"?

- Z odzewu jaki dostajemy od osób (fotobudki, fotografowie) które zakupiły produkt cytuję "juz nigdy nie kupie chinskiego badziewia":). Niektóre firmy wracają do nas tylko po to aby dokupić kolejny wzór, gdyż wszystkie poprzednie jeszcze służą. Oczywiście nic nie jest wieczne, zwykle uszkodzeniu ulegają patyczki na których utrzymują sie gadzety- tutaj oferujemy pomoc w naprawie.

3. Chce zamówić winietki, kiedy najlepiej podesłać listę gości ?

- najlepiej jak najszybciej, szczególnie jeżeli mówimy o winietkach grawerowanych, sam proces produkcji jest dosyć czasochłonny. Oczywiście wiemy, iż prawie niemożliwe jest przewidzenie listy gości np na miesiąc przed planowana datą ślubu dlatego prosimy aby wcześniej podesłać osoby "pewne", a resztę osób systematycznie. Nie raz zdarzało się iż, w nocy przed planowaną uroczystością "dorabialiśmy" zmiany, tak aby wszyscy goście poczuli się wyjątkowo

4. Kiedy nastąpi wysyłka towaru? "Zamawiam wczesniej i liczę na wcześniejszą wysyłkę"

- niestety u nas tak to nie działa, musieliśmy pójść na kompromis i tym kompromisem jest realizacja  zamówień  wg. dat uroczystości ( mówimy głownie o rzeczach personalizowanych wymagających projektu). Zamówienia takie realizujemy na tydzień przed terminem - w80% wysyłka nastepuje w poniedziałek/wtorek (jeżeli uroczystość jest w sobote). Pytania typu dopłacimy za szybka realizacje itp. nie robią na nas wrażenia, taki system realizacji przyjeliśmy i póki co się sprawdza - wszyscy dostają swoje rzeczy na czas. Oczywiście jeżeli ktoś ma ślub wyjazdowy, lub a jakiś powodów taki termin realizacji jest problemem prosimy o kontakt na pewno jesteśmy w stanie dojść do porozumienia.